Bižuterní komponenty a korálky

Skleněné korálky

Nabízíme korálky skleněné – vinutky, práskačky, ohňovky, voskovky, skleněné zlomky, skleněné trubičky, rokail, millefiori, korálky mačkané, broušené a ploškované, perleťové korálky a minerály a další.

Dřevěné korálky

Dřevěné korálky jsou oblíbené zejména pro svou lehkost, přírodní kresbu dřeva, a široký průtah pro jednodušší tvorbu šperků a korálkových doplňků. Výborně se hodí také pro použití jako korálky na pedig.

Plastové korálky

U nás zakoupíte plastové placky, ovály, kuličky, kytičky.

Návlekové materiály

klobouková guma, voskované šňůrky, lanka, paměťové dráty, silon, vlasec, bavlněné šňůry, nylonová lanka, nylonové lanko metráž, bižuterní obruče

Bižuterní komponenty

záponky, karabinky, magnetické záponky, háčky na náušnice, kreolky, klipsy, puzety, ozdobná ramínka na náušnice, náušnicové protidíly a silikonové zarážky na puzety, kaloty, šlupny, zamačkávací rokajl, koncovky na kůži, brožové můstky, vlasové spony, základy na prsteny, spojovací kroužky, ketlovací jehly a ketlovací nýty, kaplíky, spojovací protidíly, adjustové řetízky a řetízky metráž (v provedení stříbro, platina, zlato, staroměď, staromosaz, černá)

V našem obchůdku najdete velký výběr korálků, návlekových materiálů a bižuterních komponentů.

Ukázky bižuterních komponent a korálků